Eventy

Przyjęcia koktajlowe czy spotkanie biznesowe muszą być udane. Dobre jedzenie to jeden z najważniejszych atutów takich wydarzeń. Doświadczeni kucharze i znakomici szefowie kuchni z Eko Catering są gwarancją pysznego menu. Ugotujemy i przywieziemy do Ciebie smaczne zestawy cateringowe na spotkania integracyjne, a także na prywatne imprezy domowe.

Zapewniamy kompleksową usługę cateringową pod indywidualnie zamówienie. Oferujemy wyjątkowe menu i specjalną aranżację miejsca. Przygotujemy do realizacji wydarzenia najlepszą obsługę kelnerską i barmańską oraz wysokiej klasy sprzęt cateringowy. Wszystkie działania logistyczne wykonamy za Ciebie.

Wyjątkowe wydarzenie potrzebuje niebanalnych doznań kulinarnych. Przygotujemy dla Ciebie każdą ofertę kulinarną, niezależnie od miejsca eventu i liczby osób. Indywidualne potrzeby i sugestie klienta są podpowiedziami, które decydują o ostatecznym charakterze i całej atmosferze spotkania. Każde menu omawiamy z klientem, biorąc pod uwagę zaplanowany budżet, rodzaj wydarzenia i specyfikę gości.

Catering, który pamiętamy z imprez to smaczny catering. Możemy sprawić, że będzie jeszcze ekologiczny. Współpracujemy z wyjątkowymi regionalnymi gospodarstwami, które specjalizują się w zdrowym i pysznym jedzeniu. Stworzymy dla Was menu, które jest smaczne i ekologiczne. I z pewnością zostanie zapamiętane przez każdego uczestnika.

Przykładowy jadłospis

Menu na imprezy musi być wyjątkowe. Potrawy powinny być smaczne i do tego ładnie wyglądać. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam przygotować jadłospis na każdy rodzaj imprezy. Sprawdź nasze imprezowe dania. Eko Catering potrafi przygotować jedzenie, którym będą zachwycać się wszyscy imprezowicze.

Kontakt do Well Catering

Nie wiesz jak przygotować jedzenie na dużą imprezę?

Skontaktuj się
z nami