Care Catering

To sposób żywienia, który wymaga od nas dużo uwagi i staranności w przygotowaniu. Dlatego oferując żywienie w publicznych i prywatnych ośrodkach zdrowia oraz rodzinnych domach opieki społecznej, wiemy co jest potrzebne i ważne. Najczęściej polska tradycyjna kuchnia jest tutaj podstawą codziennego żywienia. Posiłki, które przygotowujemy muszą być odpowiednio zbilansowane, przygotowane wyłącznie ze świeżych składników i wykonane z należytą starannością. Nad wszystkimi jadłospisami czuwa znakomity dietetyk. Zdrowie naszych pensjonariuszy jest najważniejsze. Dobrze wyważone elementy posiłków, także dietetycznych, to podstawa dobrego żywienia w systemie Care catering. Poza walorami zdrowotnymi, nasze jedzenie musi być po prostu pyszne. Nasi klienci to doceniają, dlatego bardzo często pytamy ich o zdanie czy im zwyczajnie smakowało. Zawsze bierzemy pod uwagę opinie tych, którzy jedzą przygotowywane przez nas posiłki. Żywienie w takich miejscach jak ośrodki zdrowia czy domy opieki społecznej to duża odpowiedzialność. Pochwały i podziękowania od pensjonariuszy za dobre potrawy to dla nas największa nagroda.

Realizacja usług – Dom Seniora Orpea we Wrocławiu

Zapewniamy wyżywienie dla 150 pensjonariuszy. Nasz jadłospis traktujemy indywidualnie. Menu dostosowujemy do zaleceń lekarskich. Uwzględniamy wymagania diety lekkostrawnej, cukrzycowej, ale także diet wykluczających – takich jak wątrobowa, bezglutenowa i bezkazeinowa. Proces układania menu jest sprawdzony i konsultowany przez dietetyka i szefa kuchni. Ostatnie zdanie należy do pełnomocnika ds. lecznictwa i dyrekcji ośrodka. Zweryfikowany jadłospis układamy na okres dwóch tygodni.

Chcemy cały czas podnosić jakość naszych potraw w Domu Seniora. Zależy nam na dobrych relacjach zarówno z pensjonariuszami, jak i ich rodzinami. Dlatego prowadzimy raz w miesiącu otwarte konsultacje dietetyczne, w których towarzyszą nam dietetyk i szef kuchni. Pamiętajmy, że oprócz uwzględnionych zaleceń lekarskich, konkretnych diet, ważny jest też smak serwowanych potraw.

Posiłki podawane są pensjonariuszom na oddziałach z wózkach bemarowych. To wygodny sposób na sprawne wydanie ciepłych posiłków. Wszystkie osoby będące w lepszej kondycji fizycznej mogą spożywać posiłki w jadalni. Pensjonariusze bardzo lubią wspólnie spędzać czas przy jedzeniu na jednej sali. Śniadania i kolacje przygotowywane są w systemie talerzowym na kuchni centralnej. Dzięki specjalistycznym, bemarowym, wózkom ciepłe posiłki są przewożone bezpośrednio do pensjonariuszy znajdujących się w swoich salach.

Święta wielkanocne i bożonarodzeniowe to czas szczególny dla nas wszystkich, w którym zawsze dbamy o właściwe świąteczne menu. W trakcie innych specjalnych dni, takich jak Dzień Kobiet czy Dzień Niepodległości także staramy się o wyjątkowy jadłospis oraz ciekawe aranżacje serwowanych posiłków.

Organizujemy urodziny, imprezy okolicznościowe oraz kulinarne eventy tematyczne. To są momenty, w których nasi kucharze i menadżerowie mogą pokazać pełnie swoich umiejętności w gotowaniu i serwowaniu niebanalnych potraw. Możemy pochwalić się takimi wydarzeniami jak: Witaj Wiosno – Poczęstunek Finger Food oraz liczne pikniki ogrodowe z grillem lub owocami w roli głównej.

Zaufali nam

Konsekwencja w obsłudze cateringowej oraz korzystanie z najlepszych produktów do przygotowywania potraw złożyło się na silną markę jaką jest Eko Catering. Pozyskane przez lata doświadczenie menadżerskie pozwala nam od 2016 roku obsługiwać Dom Opieki i Centrum Seniora Orpea we Wrocławiu. Z sukcesami realizujemy obsługę cateringową dla operatora posiadającego największą sieć domów opieki i klinik rehabilitacyjnych w Polsce. Z dumą mówimy o tej współpracy, ponieważ Grupa ORPEA zbudowała swoją reputację na rygorystycznym i innowacyjnym podejściu do poprawy jakości opieki oraz wspierania swoich mieszkańców i pacjentów. Eko Catering wie, że dobre i sprawdzone żywienie w domach opieki czy domach seniora jest jednym z elementów zapewniającym pensjonariuszom komfort i codzienne dobre samopoczucie. Posiadając profesjonalnego i bezpiecznego partnera, sami zdobywamy wiedzę i doświadczenie, które pozwala wyjść z ofertą do nowej grupy klientów. Mamy dzisiaj siłę i możliwości, aby zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami kulinarnymi i cateringowymi. Dzięki bardzo dobrym relacjom z klientami i realizowaniu usługi na najwyższym poziomie rozpoczęliśmy współpracę ze Szpitalem Specjalistycznym Orthos w Komorowicach, oraz ze Szpitalem EuroMediCare we Wrocławiu.

Przykładowy jadłospis

Zobacz jak komponujemy składniki i w jaki sposób tworzymy nasze posiłki cateringowe. Szef kuchni wraz z najlepszymi kucharzami i naszym personelem kuchennym dba o jak najlepsze menu. Sprawdź nasze przykładowe menu, które serwujemy naszym pensjonariuszom w domu opieki. Naprawdę może być zdrowo i smacznie

Kontakt do Care Catering

Szukasz profesjonalnego cateringu dla domu opieki?

Skontaktuj się
z nami